(0532) 569-555,  (067) 530-14-24, (066) 140-24-09, 615-911, 501-077, 501-075,   м. Полтава, вул. Леніна, 15/32 (зуп. площа Леніна)

Послуги з ремонту ноутбуків в: Ремонт ноутбуків Acer, SONY, Toshiba, Dell, HP, IBM, Compaq, Roverbook, Fujitsu, Lenovo, Asus, Samsung і інших;

- ремонт і заміна матриці ноутбуків (ремонт або заміна інвертора, заміна лампи підсвічування екрана, ремонт або заміна шлейфа матриці);

- ремонт материнських плат ноутбуків;

-ремонт відеокарти (заміна чипсета, ребоулінга, осадка і (та) ін)

- ремонт внутрішнього блоку живлення ноутбука;

- установка жорстких дисків будь-якої ємності (дані з комп'ютера Замовника зберігаються);

- установка CD-ROM, DVD-ROM на ноутбуки;

- установка модулів пам'яті на ноутбуки;

- зняття забутих паролів; модернізація ноутбуків;

- будь апгрейд ноутбуків;

- професійна русифікація ноутбуків різних марок;

- Установка прграмного забезпечення, установка всіх драйверів

- Збереження і перенесення даних. відновлення даних.

 

Наш сервісний центр здійснює терміновий ремонт і модернізацію ноутбуків Sony, IBM, Toshiba, Dell, HP-Compaq, Asus, Lenovo, Acer, Apple, Fujitsu-Siemens, LG, Samsung та ін марок. Ремонт ноутбуків будь-якого рівня складності ми виконуємо на високопрофесійному обладнанні.

У нас працюють високодосвідчені інженери, які давно займаються відновленням ноутбуків. Ми готові в найкоротший термін і на професійному рівні усунути будь-які проблеми, що виникають при роботі з ноутбуками.

У числі інших, ми виконуємо складний ремонт материнських плат ноутбуків, що робить вартість ремонту значно нижче, ніж повна заміна материнської плати, тому що материнська плата найчастіше складає половину вартості ноутбука, також ми здійснюємо ремонт і заміну матриці для ноутбука, заміну клавіатури на ноутбуці, ремонт блоку живлення в ноутбуці або заміна блоків живлення, пересадка мостів, перепайка відеокарт.

Якщо несправність неможливо відремонтувати без заміни деталі, то на складі  є запчастини до ноутбуків для того, щоб нашим клієнтам не доводилося довго чекати завершення ремонту.

У найскладніших варіантах, коли деталь рідкісна, і її немає в наявності на момент звернення - у нас добре розвинена оперативна система замовлення і доставки.

 

Наші правила:

1. На будь-який вироблений нами ремонт ноутбука надається гарантія.

2. Ми не беремо передоплату за ремонт ноутбука та діагностику. Після проведення діагностики (її вартість 50 грн в разі відмови від подальшого ремонту та безкоштовна при проведенні ремонту в нашій фірмі), наш спеціаліст телефонуе Вам і повідомляє причини поломки і вартість усунення. При згоді на ремонт ноутбука в нашому сервісному центрі, ми приступаємо до виконання, а діагностика стає БЕЗКОШТОВНОЮ.

Що конкретно ремонтуємо в ноутбуках

Найпоширеніші поломки в ноутбуках

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.