(0532) 569-555,  (067) 530-14-24, (066) 140-24-09, 615-911, 501-077, 501-075,   м. Полтава, вул. Леніна, 15/32 (зуп. площа Леніна)

 

1. Бовтається гніздо живлення

Треба негайно вимкнути ноутбук з електричної мережі та не включати його до заміни. Через нього проходять досить великі струми, поганий контакт може призвести до вигоряння елементів плати навколо гнізда, а в багатьох випадках до виходу з ладу материнської плати. Вартість ремонту при заміні системної плати може доходити до половини вартості ноутбука, в той час як ремонт із заміною гнізда живлення, якщо це зроблено вчасно, звичайно відноситься до легкого ремонту.

2. Потрапила рідина на клавіатуру

Негайно вимкнути ноутбук і витягти акумулятор. Потім покласти клавіатурою вниз і залишити його сохнути. У такому випадку є ймовірність, що волога не потрапить всередину ноутбука через отвори між клавішами, а саму клавіатуру можна буде в сервісі зняти і прочистити від окису. Якщо ж не виконати описані вище дії, то через тиждень-два, ноутбук швидше за все, перестане працювати.

Дії у випадку, якщо рідиною залиті інші частини ноутбука, аналогічні вищеописані. Потрібно його знеструмити (відключити від мережі + витягти акумулятор) і дати висохнути. Після потрапляння рідини в ноутбук-чим швидше його принесете в сервіс-центр тим дешевше і простіше буде ремонт.

3. Проблеми із записом / читання компакт-дисків

Зазвичай це пов'язано з потемніння оптики в приводі (заради здешевлення зараз виробники замість скляних, ставлять пластикові лінзи). Лікується заміною приводу.

4. Перезавантажується ноутбук

Проблеми з програмним забезпечення або з ланцюгами живлення. Інколи це викликано перегрівом процесора. Рекомендується відключити ноутбук і принести в сервіс на діагностику.

5. Вимикається ноутбук

Частіше за все це пов'язано з перегрівом. Рідше з проблемами програмного забезпечення. Не рекомендується використовувати ноутбук, тому що перегрів гарантовано призводить до виходу з ладу основних компонентів плати. Як правило, виникає з причини виходу з ладу системи охолодження (кулера).

6. Немає зображення чи ледве видно

Вийшла з ладу лампа підсвічування, інвертор або блок високої напруги. Іноді графічний чіп не дає керуючі напруги.

7. Ноутбук включається але немає зображення (не горить екран)

У цьому випадку можливі кілька варіантів:

а) перетерся або відійшов шлейф, який з'єднує материнську плату з матрицею ноутбука. У такому випадку ремонт буде коштувати від 200 грн, в залежності від моделі.

 

б) Вийшла з ладу відеокарта. Відновлення відеочіпа можливо але не у всіх випадках. Якщо відеокарту ноутбука відновити неможливо то її необхідно замінити. Це коштує від 100 уе. Останнім часом все частіше зустрічаються моделі ноутбуків в яких замінити відеокарту просто неможливо. Тоді необхідна заміна материнської плати.

в) Згорів інвертор, який керує підсвіткою зображення на екрані.Такий ремонт коштує від 250 гр.

г) Вийшла з ладу матриця. Заміна матриці в ноутбуці потягне за собою фінансові витрати в розмірі від 800 грн.

 

 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.