(0532) 569-555,  (067) 530-14-24, (066) 140-24-09, 615-911, 501-077, 501-075,   м. Полтава, вул. Леніна, 15/32 (зуп. площа Леніна)

Ми проводимо ремонт принтерів. У нашому центрі здійснюється ремонт техніки наступних марок: HP, CANON, XEROX, SAMSUNG, ЕPSON, OKI, BROTHER, MINOLTA, PANASONIC, KYOCERA та ін.

Навіть найякісніша оргтехніка періодично потребує кваліфікованого ремонту і технічного обслуговування, особливо при її щоденної експлуатації в офісах і установах а також домашніх умовах. Вихід з ладу принтера здатний повністю порушити робочий графік, тому основна вимога до ремонту принтерів - це оперативне усунення несправностей програмного , апаратного характеру. Наш сервісний центр гарантує ремонт принтера в мінімально можливі терміни і повне відновлення працездатності. Попередня діагностика принтера дозволяє нам швидко визначати причину поломки апаратного характеру та здійснювати ремонт з виконанням усіх необхідних заходів: очищення, змащення, заміни деталей. Ремонт принтерів в нашому сервісному центрі - це усунення як найбільш типових, так і нестандартних поломок принтера, з наступним тестуванням техніки для підтвердження її готовності та працездатності.

Наші системні инжинери виконують ремонт принтерів відомих світових виробників, в тому числі самих останніх моделей принтерів, що недавно з'явилися на ринку. Ремонт принтерів вимагає великого досвіду і професіоналізму, тому щоб уникнути більш серйозних поломок ми радимо вам не робити самостійних спроб ремонту принтерів і відразу звертатися в наш сервісний центр. Тільки грамотна діагностика принтера, спеціалізовані навички усунення несправностей і наявність всіх необхідних комплектуючих для принтера дозволяють забезпечити якісний ремонт. При нестабільній роботі оргтехніки або виникненні навіть самих незначних поломок апаратного або програмного характеру зв'яжіться з нашими досвідченими майстрами, і ми виконаємо ремонт принтерів за демократичними цінами і в стислі терміни з гарантією.

 

 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.