(0532) 569-555,  (067) 530-14-24, (066) 140-24-09, 615-911, 501-077, 501-075,   м. Полтава, вул. Леніна, 15/32 (зуп. площа Леніна)

Пріоритетним напрямком нашого сервіс-центру є ремонт  на рівні компонентної пайки, із застосуванням сучасних технологій пайки та обладнання.Така спеціалізація робіт дозволяє нам в декілька разів знизити собівартість ремонту ноутбука або комп'ютера, в порівнянні з традиційним ремонтом шляхом заміни комплектуючих. У багатьох випадках це є єдиним прийнятним, доступним і недорогим способом відновлення працездатності виробу.

Велика кількість користувачів навіть не здогадуються, що ремонт відеокарти, материнської плати, жорсткого диска, блоку живлення та інших комп'ютерних комплектуючих, як правило цілком можливий, і згодом ці вузли можуть працювати далі. Адже ремонт відеокарти або материнської плати цілком рентабельний і обходиться у багато разів дешевше за покупку нової.

У випадку, коли вийшла з ладу, приміром материнська плата від дорогого ноутбука, комп'ютера, потужного або спеціального сервера, або іншого рідкісного «заліза», знайти нову деталь практично неможливо, або її вартість перевищує розумні межі. При такому положенні справ, ремонт материнської плати є єдино прийнятним способом відновити працездатність виробу.

 

Нерідко буває, коли нову деталь потрібного найменування, ту ж материнську плату, складно знайти у продажу (знята з виробництва, немає на складі, рідко зустрічається, невідомого виробника і т.д.). доводиться підбирати щось схоже, як правило, наново встановлювати Windows, драйвера, налаштовувати раніше були програми, пошту, ICQ, офіс, Інтернет і т.д. і т.п. Дорого, клопітно, складно. Гірше, коли у Вас в цій ситуації, на комп'ютері були встановлені бухгалтерські або складські програми, важлива база даних, або інший специфічний софт, апаратно прив'язаний до «заліза». Спроба замінити на щось схоже, дуже часто вводить Windows в неробочий стан. Змусити працювати теоретично можливо, але складно і невиправдано дорого. Ремонт материнської плати в наведеному прикладі, дозволяє зберегти незмінними як конфігурацію комп'ютера, так і все програмне забезпечення. Відповідно і вартість ремонту комп'ютера для Замовника при такому способі, багато разів знижується.

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.