(0532) 569-555,  (067) 530-14-24, (066) 140-24-09, 615-911, 501-077, 501-075,   м. Полтава, вул. Леніна, 15/32 (зуп. площа Леніна)

 

Фахівці сервісного центру, проведуть безкоштовну діагностику вийшов з ладу домашнього кінотеатру, чи просто комп'ютерних стереоколонок і запропонують найбільш швидкий і дешевий варіант ремонту або заміни вийшовшого з ладу компонента. Ремонт акустичних систем - це один з наших провідних напрямків. Тому ви можете бути впевнені в якості наданої нами послуги. Наш сервісний центр виконує ремонт акустичних систем різних виробників.

Діагностика визначення несправності для відремонтованих нашим сервісним центром акустичних систем безкоштовна. Серед найбільш часто вирішуваних питань ремонту є відновлення на компонентному рівні, а також регулювання і перевірка режимів роботи, а також заміна несправного модуля. Майстри сервісного центру крім ремонту домашніх кінотеатрів, акустичних систем дають консультацію щодо правильної експлуатації та догляду за цим видом пристроїв.

Якщо ви виявили несправність у вашому пристрої, не слід намагатися усунути її самостійно. Це може привести до ще більш плачевних наслідків. Розумне рішення - звернутися в наш сервісний центр по допомогу. Тут буде виконаний професійний ремонт акустичної системи.

 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.